Nasza reprezentacja

W szkole akrobatyki powietrznej MAGIFLY

Grupa turniejowa bierze udział w zawodach i pokazach i reprezentuje naszą szkołę. Aby dołączyć do grupy turniejowej trzeba być już w grupie średnio zaawansowanej i zdać egzamin z umiejętności na szarfie i elementów gimnastyki.

Lena Bałaga 11 lat

 

uczennica klasy 6 szkoły podstawowej nr 34 w Kielcach. Na szarfach trenuje od września 2019 zaś na kole od maja 2020 roku. Spośród licznych nagród należy wymienić złoty medal na festiwalu Zakręceni na taniec fly, 2 miejsce na turnieju Vertykalia w kategorii Art, za który występ otrzymała również Grand Prix turnieju oraz debiut w kategorii master na turnieju Vertykalia, uhonorowany medalem brązowym. Lena jest zdobywczynią tytułu Sportowy Talent Roku 2020 w plebiscycie Echa Dnia.

Zuzanna Sochaj 13 lat

 

uczennica klasy 8 szkoły podstawowej nr 19 w Kielcach. Na szarfach trenuje od września 2019 roku oraz koło od 2020 roku. Osiągnięcia to między innymi złoty oraz brązowy medalu na festiwalu Zakręceni na taniec fly, mistrzostwo Polski w gimnastyce sportowej, złoty medal w turnieju gimnastyki powietrznej, srebrny medal na turnieju gimnastycznym, srebrny medal w festiwalu tańca w powietrzu, brązowy medal w turnieju tańca w powietrzu. Od niedawna zaczęła również trenować pole dance.

Oliwia Bysiak 15 lat

 

zawodniczka gimnastyki powietrznej oraz tancerka trenuje na szarfie od prawie 3 lat , na kole od pół roku oraz tańczy od 5 lat. Spośród licznych nagród należy wymienić 2 miejsce na ogólnopolskim turnieju Vertykalia 2020. Oraz dwa srebrne medale na festiwalu tańca w powietrzu Zakręceni na taniec Fly.

Zuzanna Paduch 13 lat

 

Jest uczennicą klasy 7, trenującą szarfy dopiero od września 2020 roku. Mimo tak krótkiego czasu, na koncie ma same sukcesy: 1 miejsce na ogólnopolskim turnieju tańca w powietrzu w Pniewach, 1 miejsce na ogólnopolskim festiwalu „Zakręceni na taniec FLY” oraz 1 miejsce na ogólnopolskim turnieju aerial „Vertykalia”. Mimo wymagającej pasji umie pogodzić ją ze szkołą, a pokazała to ukończeniem klasy 6 ze średnią 6.0.

Helena Bysiak 10 lat

 

uczennica klasy 4 , zawodniczka gimnastyki powietrznej trenuje na szarfie od 2 lat , oraz na kole od pół roku. Jej osiągnięcia to między innymi 2 miejsce na ogólnopolskim turnieju tańca w powietrzu w Pniewach.

Nela Rowińska 9 lat

Kaja Rowińska 11 lat

Gabriela Toporek 14 lat

Maja Głuszek 12 lat

Kalina Stępień 12 lat

Laura Bałaga 13 lat

 

 

 

Szybki Kontakt

mcaerialist@gmail.com
698-534-020
Targowa 3, 25-520 Kielce

4 + 15 =